אודות ניאו מוטורס רעננה

 

ניאו מוטורס רעננה, סוכנות משנה טויוטה, התחילה את דרכה כ"פריים מוטורס" וב-3.2020 החליפה את שמה ל"ניאו מוטורס" וממשיכה לתת שירות מוביל ומקצועי ללקוחותיה.

במהלך השנים הפכה לבין המובילות במקצועיות בענף הרכב בארץ.

 

 

המבנה המחודש עוצב בקפידה והותאם לאמות המידה הקפדניות של טויוטה העולמית. העיצוב החדשני, Consumer One, שם דגש על האמצעים הטכנולוגיים והדיגיטליים בסוכנות. זאת על מנת להעניק ללקוח חוויית קנייה איכותית וקורת גג אחת לכל צרכיו, מרכישת רכב ועד לטיפול שוטף לכל צרכי הרכב.

 

 

אולם התצוגה המפואר, אשר כולל פינת אירוח בו תוכלו ליהנות מכיבוד קל ושתיה חמה, מאוייש על ידי נציגי המכירות הממוקדים להעניק לכל לקוח חוויית קנייה מיוחדת ואישית. זאת מתוך הבנה שרכישת רכב חדש היא מהקניות הגדולות, החשובות והרגישות שיש לאדם במהלך חייו. ניאו מוטורס מעניקה חשיבות להתאמה אישית לצרכי הלקוח ולתקציבו.

 

 

מחלקת השירות מורכבת מנציגות קבלה ויועצי השירות אשר מקבלים את פני הלקוחות תחת תודעת שירות גבוהה, סבלנות ותשומת לב לפרטים.

המחלקה מציגה בפני הלקוח מניפה רחבה של שירותים, שנותנת מענה לכל צורך בטיפול ברכב: מכונאות, מחלקה טכנית- חשמל דיאגנוסטיקה ומיזוג אוויר, מחסן חלפים, התקנת אביזרים, כיוון פרונט ועוד.

 

ניאו מוטורס רעננה חרטה על דגלה להעניק את מגוון השירותים הרחב ביותר מתוך הבנה כי זמנו של הלקוח יקר. בשל כך, היא מציעה תחת קורת גג אחת שירותים נוספים, כגון: העברת טסט, פחחות וצבע, צמיגים ועוד.

 

מחלקת סלקט וטרייד אין היא מחלקה ייעודית לרכבי טויוטה מבעלות קודמת המציבה רף חדש בקניית רכב מיד שנייה. ניאו מוטורס מאמינה כי חוויית הרכישה מבעלות קודמת צריכה להיות חסרת דאגות. 

כל רכבי Select עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים אשר מציבה טויוטה העולמית, הכוללים 155 בדיקות קפדניות. כמו כן, יתר רכבי הטרייד אין עוברים תהליך מיון בררני וזאת כדי לאפיין את הרכישה באיכות בלתי מתפשרת ולהעניק ללקוחות שלנו שקט נפשי.

 

כוח האדם כולל כ-40 עובדים מומחים ומנוסים בתחומם ובעלי מקצוע מוסמכים. כל בעל תפקיד מוסמך הינו בעלי כתב הסמכה ותעודות מוכרות ע"י משרד העבודה.

 

מרכז השירות בעל בקרת איכות -ISO9001, תקן ISO14001-איכות הסביבה, בפיקוח מכון התקנים הישראלי וחבר באיגוד המוסכים.

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות