תנאי שימוש באתר

הביקור והשימוש באתר סוכנות ניאו מוטורס בע"מ (להלן: "הסוכנות" ו- "האתר", לפי העניין) כפוף לתנאים הבאים:

תנאי השימוש באתר

חלקו של האתר מנוהל ומופעל על-ידי יוניון מוטורס בע"מ ("יוניון מוטורס"), יבואנית מכוניות ואביזרים מתוצרת TOYOTA לישראל. וחלקו של האתר מנוהל ומופעל על-ידי הסוכנות. הביקור והשימוש באתר מעידים על הסכמה לתנאים אלה. אם את/ה אינך מסכים/מה לתנאים, את/ה מתבקש/ת להימנע מביקור ושימוש באתר.


תוכן האתר

האתר מכיל מידע אודות מוצרי TOYOTA בישראל לרבות הנחות ו/או מבצעים של מוצרי TOYOTA בישראל. המידע ו/או מוצרים המוצגים באתר מוצעים למכירה אך ורק בשטחי מדינת ישראל על ידי יוניון מוטורס ו/או הסוכנות, שהינה סוכנות מורשית של יוניון מוטורס בלבד. רכישה ו/או מימוש ההנחות ו/או המבצעים של מוצרי TOYOTA המוצגים באתר, ככל שמוצגים, ניתנים למימוש אך ורק בשטחי מדינת ישראל.

המידע, התמונות, המפרטים והנתונים באתר זה הינם כלליים ומוצגים כמות שהם ("AS IS") להתרשמות בלבד ולכן אין לשייכם לדגם מסוים. כל הציוד ו/או האביזרים המוצגים באתר ובדגמי כלי הרכב השונים, אינם בהכרח ציוד סטנדרטי, אינם בהכרח זמינים ואינם בהכרח כלולים במחירי הרכבים.

יוניון מוטורס ו/או הסוכנות עושות מאמצים כדי שהמידע באתר יהיה מדויק ועדכני, אך אינן מתחייבות לכך ולכן יוניון מוטורס ו/או הסוכנות לא תישאנה באחריות כלשהי לעדכניות, דיוק ושלמות המידע המצוי באתר. TOYOTA ו/או יוניון מוטורס ו/או הסוכנות שומרות לעצמן את הזכות לתקן או לשנות נתונים ומחירים, לפי שיקול דעתן הבלעדי והמוחלט, ללא הודעה מוקדמת.

יוניון מוטורס ו/או הסוכנות אינן מתחייבות כי כל הקישורים ('לינקים') שיימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. יוניון מוטורס ו/או הסוכנות רשאיות לסלק מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים - הכל, לפי שיקול דעתן המוחלט. העובדה שניתן למצוא באתר זה קישור לאתר מסוים אינה מהווה אישור לכך שהמידע באתר זה מלא, מהימן, עדכני או אמין.

יוניון מוטורס ו/או הסוכנות אינן מתחייבות ולא תהינה אחראיות לכל שימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים אליהם ניתן להגיע באמצעות, או דרך, שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או לכל שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על-ידי צדדים שלישיים.


מדיניות השמירה על פרטיות באתר

חלק מהשירותים באתר מצריכים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש/י למסור מידע אישי, כדוגמת שם או כתובת דואר אלקטרוני. יוניון מוטורס ו/או הסוכנות ישתמשו במידע אישי זה רק על-פי מדיניות הפרטיות המתוארת כאן, או על-פי הוראות כל דין.

יוניון מוטורס ו/או הסוכנות נוקטות צעדים סבירים לאבטחת המידע האישי הנמסר להן והשימוש בו. עם זאת, יוניון מוטורס ו/או הסוכנות אינן יכולות לאבטח את מערכות המידע והתקשרות באופן אשר ימנע חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור במידע. יוניון מוטורס ו/או הסוכנות לא יישאו באחריות במקרים של גילוי ושימוש במידע הנמסר להן הנובע מחדירות בלתי מורשות לאתר.

יוניון מוטורס ו/או הסוכנות תהינה רשאיות למסור את המידע האישי שנמסר להן לצדדים שלישיים, על-פי הוראות הדין.

הסוכנות רשאית להשתמש בפרטים שנמסרו לה באתר ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר - לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה, להצעות שיווקיות, ליצירת הקשר עם מוסר/ת המידע (במקרה הצורך) ולצרכים סטטיסטיים. כדי להשיג את המטרות לעיל, הסוכנות עשויה לשתף ולמסור את המידע ליוניון מוטורס ולמפרסמיה. למשתמשי האתר הזכות לבקש מהסוכנות להסיר את פרטיהם האישיים ממאגר המידע בכל עת באמצעות מסירת הודעה בכתב.

הסוכנות מכירה באופיו של האינטרנט כמדיום הנמצא בשימוש על ידי אנשים, וזאת כדי לתת לה משוב או מידע בקשר לאתר, תוך נקיטת מאמצים סבירים כדי לקחת את המידע והמשוב כאמור בחשבון בעת ​​הצורך והשימוש לצרכיה של הסוכנות. יוניון מוטורס ו/או הסוכנות אינן נושאת, ביחד או לחוד, בכל אחריות ו/או חבות כלשהי הנוגעת לכל משוב של משתמש ויוניון מוטורס ו/או הסוכנות שומרות לעצמן את הזכות להסיר כל משוב מהאתר ללא כל הצדקה או הודעה מוקדמת.

באתר נעשה שימוש ב'עוגיות' (COOKIES) כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר וכדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות. 'עוגיות' הן קובצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי האתר ושומר על גבי הכונן הקשיח במחשב שלך. אם, לדוגמה, את/ה משתמש/ת במערכת ההפעלה 'חלונות' ובדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר של חברת מיקרוסופט, תוכל/י למצוא את הקבצים בספריית C:\WINDOWS\COOKIES או C:\WINDOWS\TEMPORARY INTERNET FILES. קבצים אלה מכילים מידע שונה כדוגמת הדפים שבהם ביקרת, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, מדורים ומידע שאת/ה מבקש/ת לראות בעת הכניסה לאתר ועוד. המידע בקבצים הללו מוצפן, ויוניון מוטורס ו/או הסוכנות נוקטות אמצעי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי האתר יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.


שימוש בקונפיגורטור car configurator

כלי הקונפיגורטור נועד לסייע למשתמשי האתר ולקדם את מוצרי TOYOTA. המידע המוצג למשתמש באמצעות הקונפיגורטור נועד לקבלת מידע בלבד. יוניון מוטורס ו/או הסוכנות אינן אחראיות לטיב המידע ולשלמותו, והתמונות המוצגות בקונפיגורטור הינן להמחשה בלבד.

TOYOTA ו/או יוניון מוטורס ו/או הסוכנות שומרות לעצמן את הזכות לתקן ו/או לשנות כל נתון ו/או מידע המוצגים בקונפיגורטור לפי שיקול דעתן הבלעדי והמוחלט, ללא הודעה מוקדמת.


קניין רוחני

מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, לרבות בשם וסימני המסחר, בעיצוב האתר, בתכנים המתפרסמים בו על-ידי יוניון מוטורס או מטעמה ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו - הן של TOYOTA או של יוניון מוטורס בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של TOYOTA או יוניון מוטורס בכתב ומראש. סימני המסחר ומודעות הפרסומת של מפרסמים באתר הם קניינם של מפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות שימוש בלא הסכמת המפרסם בכתב ומראש.


פרסום מודעות ולוח מכוניות משומשות

יוניון מוטורס לא תישא באחריות גם למידע ותכנים שיתפרסמו באתר על-ידי צדדים שלישיים ובתוכם גם סוכנויות המשנה שלה או לכל תוצאה שתנבע מהסתמכות עליהם או שימוש בהם.

יוניון מוטורס לא תישא בכל אחריות לתוכן המודעות והמידע על רכב משומש ולמידת ההיענות למודעות. פרסום המודעות אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים או המוצרים המוצעים בהן למכירה.


שינויים באתר והפסקת השירות

יוניון מוטורס ו/או הסוכנות אינן מתחייבות ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות, ויהיו חסינים מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי יוניון מוטורס ו/או הסוכנות או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - והכל, בחומרה, בתוכנה, בקווי ובמערכות תקשורת, אצל יוניון מוטורס ו/או אצל הסוכנות ו/או אצל מי מספקיהן.

יוניון מוטורס ו/או הסוכנות תוכלנה לשנות מעת לעת את מבנה האתר הכולל את השירותים, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם - והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. יוניון מוטורס ו/או הסוכנות לא תישאנה באחריות בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.


דין ומקום שיפוט

על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהסכם זה או מהאתר הוא בבתי המשפט המוסמכים בעיר תל-אביב.

מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות